(099) 77-55-366
(050) 03-06-317
(096) 50-48-002

г. Павлоград
ул. Днепровская, 242

Автотент

 Автомобільні тенти користуються значною популярністю серед автовласників завдяки своїм якостям і численним перевагам. За відсутності гаража, коли відкритий простір є єдиною парковкою, тент стане відмінним захистом для вашого автомобіля від будь-яких негативних погодних умов (дощ, сніг або вплив сонячних променів). 

 В порівнянні з металевими конструкціями, автомобільні тенти не потребують фарбування, не піддаються корозії і деформації. Зазвичай компанія виробник пропонує тенти різних кольорів, тому автовласник завжди може підібрати найбільш відповідний вигляд. 

 Основною перевагою тентів є їх відмінна стійкість до будь-яких кліматичних впливів. Вони вологостійкі, добре гнуться, їх легко мити. Маючи дуже міцні шви, вони герметичні. Свої початковi властивості зберігають впродовж тривалого часу експлуатації. 

 Автомобільні тенти мають доступну ціну. Крім того, вони легкі, тому за необхідності їх можна взяти з собою. Оскільки вага тенту не впливає на масу автомобіля, за додаткову витрату палива можна не хвилюватися. 

 Подорожуючи на своєму автомобілі або ж просто виїжджаючи за місто, слід подбати про його захист. Також можна використовувати й інші види тентів, такі як палатки, шатри. Вони захистять від дощу, вітру та сонячних променів.

 Спеціалісти компанії Тент Сервіс пропонують виготовлення тентів будь якої складності. При виробництві використовуються тільки якісні матеріали, котрі не втрачають своїх властивостей з часом.

 На сайті Тент Сервіс Ви можете ознайомитись з нашими роботами та замовити виготовлення автомобільного тенту.